Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Statistika ja e-uuringud

Eesti e-kauplejate uuring

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit viib läbi uuringut, mille eesmärk on kaardistada Eesti e-kaubanduse turg ettevõtjate vaatenurgast. Küsimustiku täitmiseks kulub umbes 15 minutit. Kogutavaid andmeid kasutatakse üldistatud kujul ning  vastamine on anonüümne.

Küsimustik on vastamiseks aktiivne 20. aprill - 10. mai. Uuringu tulemused avaldame Eesti E-kaubanduse Liidu kodulehel peale küsitlusperioodi lõppu.

Ootame vastama nii E-kaubanduse Liidu liikmeid kui kõiki teisi e-kauplejaid, kes soovivad anda oma panuse valdkonna arengusse. Mida suurem on vastajate osakaal, seda parema ülevaate saame ettevõtjate e-kaubandusega seotud muredest ja rõõmudest.

Vasta palun küsimustikule ja jaga julgelt linki teiste e-kauplejatega: goo.gl/C8rdIq.

Eesti E-kaubanduse Liit
info@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega