Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Eesti parim Õpilasfirma 2022

May 12, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Õpilasfirmade võistlusel viisid parima Õpilasfirma tiitli koju Tallinna 21. kooli õpilased Rasmus Riim, Henry Kask ja Chris-Rico Lang firmast Drycycle, mis toodab Eesti diivani- ja telgitööstuse ülejääkidest jalgrattasadulakotte ja märgumatuid sadulalakatteid.

Drycycle noppis võistluselt ka Coca-Cola kõige vastutustundlikuma Õpilasfirma eripreemia.

Sel aastal korraldas Junior Achievement õpilasfirmade võistlust juba 27. korda. Võistlust toetas taas ka E-kaubanduse Liit.

E-kaubanduse Liidu eripreemiad läksid Tallinna 32. Keskkooli Õpilasfirmale BOKS, mis disainib puuvillast lustakate sõnumitega meeste boksereid ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi Õpilasfirmale Seif, mis toodab metallist ja kiltkivist kaarditaskuid. Õpilasfirma BOKS sai liidult 1000 eurot auhinnaraha ja Seif 500 eurot.

Ürituse galerii on üleval SIIN

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega