Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti Post ja Eesti E-kaubanduse Liit sõlmisid koostööleppe

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti Post ja Eesti E-kaubanduse Liit  alustasid koostööd pakkide soodsamaks kohaletoimetamiseks üle Eesti.

Eesti Posti ja Eesti E-kaubanduse Liidu koostöölepingu  kohaselt tagab posti- ja logistikaettevõte liidu liikmetele ELS Postimüügi teenuse soodushinnaga kuni 2010. aasta lõpuni.

Eesti E-kaubanduse Liidu liikmed, kes ei ole viimase kolme kuu jooksul ELS Postimüügi teenuseid kasutanud, saavad esimesed kümme saadetist lähetada tasuta. Lisasoodustusena võimaldatakse koostööpartneritele esimesel teenuste kasutamise kuul tasuta saadetiste hoiustamist, markeerimist ja komplekteerimist.

"Eesti Posti jaoks on tegemist olulise etapiga ettevõtte  arengus," ütles Eesti Posti logistikadivisjoni juht Ansi Arumeel. "Meie strateegiline eesmärk on arendada logistikateenuseid, mis tähendab tihedat koostööd e-kaubanduse vallas tegutsevate ettevõtetega. Näeme sellel majandusharul selget tulevikupotentsiaali ning koostööst võidavad kõik, nii ettevõtted kui kliendid."
"Eesti E-kaubanduse Liidule on iga uus koostööpartner  oluline - see toetab meie organisatsiooni  tegevust  ning pakub ühtlasi lisaväärtust liidu liikmetele," põhjendas koostöö vajalikkust Eesti E-kaubanduse Liidu juht Sirja Mäekivi.

Eesti Posti kullerteenus on suunatud Eesti siseturule  ning ennekõike ärikliendile. Posti- ja logistikaettevõtte eesmärk on käesoleva aasta lõpuks saavutada kvaliteedis 99% tase, see tähendab 100 saadetisest 99 peavad jõudma saajateni õigeaegselt.

Eesti Posti 3500 kullerteenuste klienti teenindab iga  päev 92 kullerit üle Eesti. Infot kullerteenuste kohta leiab                                                                   http://www.post.ee/els

Eesti E-kaubanduse Liit on ellu kutsutud vähem kui  aasta tagasi ning koondab Eestis tegutsevaid e-ärisid.

Täpsema info pakkumise kohta leiab www.e-kaubanduseliit.ee

Lisainfo:Marita MägiTeenuste ja ärimüügi osakonna juhatajaTel 6053 329GSM 5143 820E-post marita.magi@post.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega