Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti tarbijad reastasid konkursil „Eesti rahva lemmik e-pood“ parimad veebipoed

January 23, 2023

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit korraldas juba kolmandat aastat koostöös Delfiga Eesti rahva lemmik e-poe konkurssi. Võistluses osales üle 150 e-poe, kelle hulgast valisid enam kui 51 000 konkursilehte külastanud inimest oma lemmiku.

Iga inimene sai hääle anda vaid korra ning otsustada, millise parameetri alusel langetab valiku – kas näiteks klienditeeninduse, ostukorvi selguse, otsimootori toimivuse, kiire tarne, soodsate hindade, meeldiva disaini, tagastusprotsessi lihtsuse või millegi muu järgi.

„Konkursi võitjaks osutus e-Selver, kellel on tõesti mugav e-pood, kus on selge ja toimiv otsing ning lihtne ostukorv. Oluline on ka, et Selver pakub ainsa toidupoena üle-eestilist tarnet ehk teenus toimib edukalt ka maapiirkondades,“ kommenteeris Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht Tõnu Väät. „Kui kategooriate võitjaid vaadata, siis suurte tegijate kõrval kerkisid esile ka väiksed ja veel vähetuntud e-poed. Aga kõigi puhul joonistub välja üks – neil on kaasaegsed ja tõesti toimivad e-poed korraliku otsingusüsteemi ja kõige muu vajalikuga. Samuti saadab võitjatest enamus tellimuse teele juba samal päeval, ja see on, mida tarbija hindab kõrgelt.“

Konkursi võitja e-Selver ise viitab, et tegemist on Eesti ja teadaolevalt maailma esimese üle-riigilise hüpermarketi-suuruse sortimendiga värskete, jahutatud, sügavkülmutatud ja tööstuskaupade ning koduelektroonika kojuvedu pakkuv e-pood. Kogusortimendis on suurusjärgus 12 000 toodet. E-Selver teenindab enamikke maakondi ja linnu igapäevaselt. Samuti saab nende veebipoes valida ka seda, kas tellimus pakendatakse kile- või paberkotti, kas klient nõustub puuduva toote korral asendustootega või mitte.

E-kaubanduse Liidu andmeil tegutseb Eestis suurusjärgus 7000 e-poodi. Eesti veebipoodide jaoks on kindlasti suur väljakutse, kuidas rahvusvahelises konkurentsis edukas olla. Siin on aga meie e-poodidel rahvusvaheliste tegijate kõrval oma trumbid ja konkurentsieelised, mis puudutab näiteks kiiret komplekteerimist ja tarnet, eestikeelset vahetut ja operatiivset kliendisuhtlust ning kaupa, mida saaks juba samal päeval postitada. Seega, paku 1-2 päeva tarnet, vahetut ja meeldivat ostukogemust. E-pood ei tohi olla poolik, katki, kohati mitte töötav. Too välja, et vajadusel on kaup võimalik 14 päeva jooksul väga lihtsasti tagastada, eesti keeles saab kiire kontakti. Paku 7-päevast komplekteerimist, ära tööta e-poes üksnes esmaspäevast reedeni vaid iga päev (mis tähendab komplekteerimist ja väljasaatmist!). Rahvusvahelise suure kontserniga ei pruugi kaubavalikus, hinnas ja kindlasti mitte turundusvõimekuses võistelda, kuid kiirus, turvalisus ja eestikeelsus on sinu trumbid, Eesti kaupmees.

Tarbijate valitud parimad e-poed 2023

e-Selver Rahva lemmik e-pood 2023

kaup24 Kaubamajad

Allo Kodutehnika ja audio

Aboutyou Rõivad ja jalatsid

Korilane Ilu ja tervis

Rahva Raamat Sport, hobid, lemmikloomad

Goldtime Ehted ja aksessuaarid

Klotsipood Lasterõivad,-jalanõud ja -tarbed

On24 Sisustus ja aed

Bauhof Ehitus ja tööriistad

e-Selver Toidu- ja tarbekaubad

Kingitus.ee Teenused

Vaata SIIT ka uhkest auhinnagalast galeriid.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega