Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Ettevõtjale muutub maksete vastuvõtmine lihtsamaks

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Ühe kaupmehelepinguga on võimalik liita nii kohalike pankade pangalingid, kaardimaksed, samuti PayPal.

Maksete maailma globaalseid trende jälgides on peamised märksõnad korduvmaksed, regulaarsete teenuste eest tasumine automaatselt ning teenusesse sisse ehitatud n-ö nähtamatud maksed.

Tänu EveryPay platvormile saame selliseid lahendusi oma klientidele pakkuda ja aidata kaasa nende äri kasvatamisele. EveryPay'l on oma edulugu juba olemas ning meil on hea meel nendega koostööd teha, kommenteeris Ainar Leppänen SEB`st.

SEB e-äri makselahendus pakub ühe lepingu ja liidestusega kõiki peamisi makseviise - kaardimakseid, maksete kogumine kohalike pankade kontodelt ning PayPal´i. Nii ei jää ühegi kliendi tehing sobiva makselahenduse puudumise tõttu tegemata. Ettevõtjale on maksete haldus efektiivne võimaldades sujuvat integreerimist olemasolevatesse süsteemidesse.

Lisainfo e-äri makselahenduse kohta: https://www.seb.ee/ariklient/igapaevapangandus/maksete-kogumine/e-ari-makselahendus

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega