Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Statistika ja e-uuringud

GrowTo platvorm

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Liidu liikmete hulka kuuluv Dentsu Aegis Network töötab välja platvormi, mille arendamisele panustab ka E-kaubanduse Liit. Antud platvormi  kaudu on võimalik kõigil e-poodidel saada täpsem ülevaade oma kategooria tarbijatest ja seda erinevates riikides.

Selleks kasutavad nad Dentsu grupisisese uuringu andmeid, kus on vastajaid üle 500 000 inimese kokku 65 riigis. Esialgu aitab platvorm saada infot tarbijate ja riikide kohta Skandinaavias ja Baltikumis. Selleks, et paremini mõista, millised on e-kaupmeeste väljakutsed välisturu valimisel, paluvad nad abi 2 minutilise küsitlusele vastamisega. Saadud tulemuste kohta teevad nad Liidule ka kokkuvõtte.Link uuringule asub siin LINK vastuseid oodatakse hiljemalt 16. septembri õhtuks.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega