Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Hansapost ja Kaup24 ühinevad

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Mid Europa Partners on sõlminud lepingu MCI Groupi (MCI) ning asutajaaktsionäride Pigu ja Hobby Hall Group OÜ-ga (HHG), et ühendada Pigu ja Hobby Hall. Ühinemise tulemusena luuakse juhtiv e-kaubanduse ja veebituruplatvorm, mis töötab üle Leedu, Läti, Eesti ja Soome.Mid Europast saab MCI enamusaktsionär ning kaks asutajaaktsionäri Pigu ja HHG säilitavad olulised osalused ühendatud Grupis. T

ehing, mis hetkel ootab konkurentsiametilt heakskiitu, jõustub kõigi eelduste kohaselt 2021. aasta teises kvartalis. Mitu miljonit registreeritud klienti üle nelja riigi, üle 2000 kaupmehe, kes on viimase aasta jooksul Pigu platvormiga liitunud, lisaks ainulaadsed veebipoed nagu pigu.lt, kaup24.ee, hansapost.ee, 220.lv, xnet.lv ja hobbyhall.fi on põhjused, miks usutakse, et ühendatud Grupp haarab juhtrolli regiooni kiiresti kasvavas digitaalmajanduse arengus, pakkudes oma klientidele ja müüjatele oma klassi parimat väärtuspakkumist ja veebipõhist ostlemiskogemust.

„See oli meie esimene investeering Baltimaades, mis õnnestus edukalt lõpule viia. Imetleme Pigu meeskonna püüdlikkust ja leidlikkust, kellest on saanud regiooni vaieldamatu e-kaubanduse sektori liider. Peame Balti riike üheks kõige huvitavamaks investeerimispiirkonnaks Kesk- ja Ida-Euroopas,“ lausus MCI vanempartner Maciej Kowalski.

„Mid Europa on fokusseeritult Kesk- ja Ida-Euroopa riikidesse investeeriv erakapitalifond, mille portfellis on vaid oma valdkonna absoluutsed liidrid. Tegemist on märgilise tehinguga, mis kinnitab laiemalt Eesti ja Balti e-kaubanduse turu küpsust ja on ühtlasi kvaliteeditunnistuseks eri turgudel tegutsevatele e-kaubanduse veduritele,“ märkis Hansaposti kaasasutaja ja juhataja Taavi Rajur.
„Kahe juhtiva e-kaubanduse platvormi ühendamine loob piirkonna e-kaubanduse turul eelduse järgmiseks arenguhüppeks, see annab uusi võimalusi nii klientidele, töötajatele kui koostööpartneritele. Arengut toetab ka täna toimuv kaubanduse ja ostude üha laialdasem liikumine veebi, uute klientide kasv, positiivse kogemuse ja harjumuse kinnistumine ning sellest tulenevad müügirekordid,“ lausus Rajur.

Pigu kaasasutaja ja tegevdirektor Dainius Liulys hakkab täitma ühinenud Grupi tegevjuhi rolli.

„Pigu ja HHG ühinemine loob tõelise piirkondliku liidri ja on meie jaoks ainulaadne võimalus e-kaubanduse kasvu kiirendada Baltikumis ja Soomes. Paneme kokku kaks uskumatult andekat meeskonda ja loodame, et see aitab meie klientidel veebipõhise ostukogemuse parandamiseks kasutada meie ühist suutlikkust ja tehnoloogilist infrastruktuuri ning pidevalt täienevat tootevalikut. Mul on hea meel, et mul on nii kogenud ja tugev partner nagu Mid Europa, ja ootan huviga ühinenud Grupi järgmise kasvufaasi juhtimist,“ sõnas Liulys.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega