Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Blogi

Kaupmehe salajase võtme ja sertifikaadi generaator pangalinkide jaoks

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
pangalingid-header-noname

E-poele pangalingiga maksmise võimaluse lisamisel on vaja luua võtmepaar – kaupmehe privaatne võti tuleb sisestada e-poe-tarkvarasse ning sellega allkirjastatud sertifikaat saata lepingu sõlmimise järel panka. Võtmepaari saab genereerida käsurealt, aga kuna seda vajadust tuleb ette harva on protseduuri meenutamine alati paras ettevõtmine ka oskajale.

See leht genereerib igal laadimisel uue, kõigile pangalinkidele sobiliku võtmepaari. Mõistlik ongi luua üks paar ning kasutada seda kõigi liideste puhul –  see sobib nii Swedbank’i, SEB, LHV, Danske, Krediidipanga kui NETS Estonia (EstCard) jaoks. EveryPay ja Maksekeskus kasutavad mugavamat kasutajatunnuse ja saladuse meetodit.

Vaata lähemalt Zone.ee blogist, kuidas genereerida kaupmehe privaatvõti ja sertifikaat: https://www.zone.ee/blogi/pangalingid/

Zone.ee lehel genereeritud sertifikaatidest ei jää nende serverisse mingit jälge ja isegi kui jääks oleks vähetõenäoline, et see suudetakse sinu e-poega kokku viia ning selle kurjasti kasutamine oleks veel keerulisem. Uuendamata e-poe-tarkvara ja nõrgad adminniparoolid on sinu jaoks oluliselt suurem turvarisk, muretse parem nende pärast

🙂Allikas: Zone.ee blogi

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega