Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Koostöö PTA tõlkebürooga!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Premium tõlkebüroo (PTA) on rahvusvaheline ettevõte.  Lisaks Baltimaadele on meil kliente ja koostööpartnereid Soomes,  Rootsis,  Saksamaal,  Šveitsis,  Belgias,  Ukrainas, Valgevenes jt riikides.PTA on pidevas koostöös enam kui 1000 tõlgi ja tõlkijaga.

Lisaks oleme abiks ka materjalide kujundamise ja trükkimisega ning varustame subtiitritega filme ja videomaterjale.Pakume kõigile E-Kaubanduse Liidu liikmetele 500 krooni eest tasuta tõlketeenuseid (kuni 2010. aasta lõpuni), küsige pakkumist!

Liisa VäinastePremium Translation Agency OÜTel: +372 6888 848Fax: +372 6888 801E-mail: liisa@premium.ee http://www.premium.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega