Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Statistika ja e-uuringud

Koroonakriis on kasvatanud Eesti e-poodidest ostjaid ligi 50%

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Maksekeskuse analüüs näitab, et unikaalsete pangakontode arv, millelt ühes kuus Eesti e-poodidele makseid laekus on 2020. a. hüppeliselt kasvanud.Mullu sügisel ja veel käesoleva aasta alguseski püsis see meie süsteemis suurusjärgus 110 000, ent tänavu oktoobris oli erinevaid tarbijaid juba ligi 160 000. Kriisi kevadisel kõrghetkel ulatus kuu jooksul veebist tellijate hulk isegi 200 000 lähedale.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega