Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Korraldame jaanuaris suure ”Eesti rahva lemmik e-pood” valimise.

January 3, 2022

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kampaanias saavad osaleda kõik E-kaubanduse Liidu liikmed ja seda täiesti TASUTA! Liit katab kõik kulud (kampaanialehe, läbiviimise, turunduskulud)

Osalemiseks palun saata hiljemalt 11. jaanuariks kati@e-kaubanduseliit.ee järgmine info:

1. E-poe nimi

2. Logo (380x254pxl ja formaat jpg)

3. URL

4. Valida 1 kategooria järgnevast nimekirjast:

 • Toidu- ja tarbekaubad
 • Auto- ja motokaubad
 • Ehitus ja tööriistad
 • Sisutus ja aed
 • Fotod, kingitused, piletid, vautšerid
 • Ilu ja tervis
 • Kaubamajad
 • Kodutehnika ja audio
 • Lasterõivad, -jalanõud ja -tarbed
 • Rõivad, jalatsid, ehted, aksessuaarid
 • Sport, hobid, lemmikloomad
 • Teenused

Kampaaniast lähemalt:

"Eesti rahva lemmik e-pood 2021"

Lemmiku e-poe valimiseks tehakse eraldi leht, mis läheb üles 17. jaanuar. Delfi kutsub bänneritega 2 nädala jooksul (kuni 31. jaanuar) rahvast hääletama (pluss muud reklaamid sotsiaalmeedias ja Delfis).

Võitjaks saab vaid üks e-pood. Võitja saab endale logo, mida saab kuvada enda e-poes (vaata Weekendi lehe alt servast logo (2020 võitja): https://www.weekendshoes.ee/ ).

Inimesed saavad hääletada 2 nädalat. Oluline on osaleval e-poel mõista, et iga IP aadress saab hääletada vaid 1x. See on selleks, et keegi ei hääletaks 100x. Seejuures on oluline tähele panna, et häält saab muuta. Ehk kuigi ma saan 1x hääletada, võin homme kellelegi teisele hääle anda, mis tähendab, et eile antud hääl kustub, arvesse läheb uus/viimati antud hääl. See võib tähendada seda, et täna näed enda e-poe skooriks 101 häält, homme aga 99 (näiteks siis 2 inimest on uuendanud enda häält, andnud kellelegi teisele). Lisaks on oluline teada, et leht uuendab end iga 5 minuti tagant. Kui hääletad, ei pruugi sa vastavalt lehe uuendamise protsessile koheselt näha e-poe uut skoori!

Lehel saab osalejaid selekteerida tähestikuliselt, rohkem ja vähem hääli saanute ning kategooriate järgi.

Kampaania eesmärk on valida tõeline rahva lemmik e-pood. Seega palume osalejatelt ausat konkurentsi ja positiivset meelestatust.

Reklaamimine: keelatud on hääli osta! Näiteks kutsuda enda poolt hääletama pakkudes selleks auhindu, soodustust vms. Lubatud on saata enda kliendibaasile e-kiri, osta ka tasulist reklaami või teha postitusi ja kutsuda enda poolt hääletama, kuid mitte vastu pakkuda midagi. Üleskutse peab olema siiras ja heast tahtest lähtuma. Näiteks : "kui arvad, et me väärime tiitlit, anna meile oma hääl", "kui sa leiad, et meie oleme Eesti parim e-pood ja sinu lemmik, anna meile oma hääl siit". Ja muidugi on lubatud ka lihtsalt hääletuslehe jagamine. Otsese häälteostu, auhindade, looside, soodustuste pakkumise jm meeleheaga enda poolt hääletama kutsumised loeme reeglite rikkumiseks ning eemaldame konkursilt antud osaleja ühepoolselt.

Tingimuste ja kampaania osas lisainfo: tonu@e-kaubanduseliit.ee, tel. 5087642

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega