Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Kui teadlik oled Sina turvalise e-ostlemise reeglitest?

June 4, 2024

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liit on juba aastaid teinud tihedat koostööd e-kaupmeestega, et tõsta Eesti e-kaubanduse turvalisust ja seeläbi julgustada inimesi e-ostlema. Suheldes igaäevaselt nii e-poe esindajate kui ka tarbijatega näeme, millised on need teemad, mis seadusandluses kõige enam segadust tekitavad ning millest inimesed üldse teadlikud ei ole.

Nüüd, kui E-kaubanduse Liidu liikmetel - eelkõige ”Turvalise Ostukoha” usaldusmärgise kandjatel, on seadusest tulenevad kohustused-õigused kenasti selged, soovime tõsta ka tarbijate teadlikkust.

Et just need kõige olulisemad teemad kõikidele teieni tuua, oleme koostanud turvalise e-ostlemise mängu.

Pane oma olemasolevad teadmised proovile ning kogu uusi teadmisi - igale küsimusele järgneb selgitus koos õige vastusega, et aidata Sul saada e-ostlemise turvalisuse meistriks.

Jaga mängu ka oma kanalites, et tõsta tarbijate teadlikkust, näidata, et Sina oled teadlik ja Sinu e-pood on turvaline või kui soovid kaitsta oma sõpru/tuttavaid teadmatusest tulenevate ohtude eest!

Proovi järgi SIIN

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega