Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Liidu suur kampaania "Parimad E-pakkumised" liikmetele

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liit ja Delfi korraldavad suure „Parimad E-pakkumised“ kampaania, mis kestab kuupäevadel 17.03.-23.03, mille raames on 7 päeva Delfis konstantselt üleval erinevad bännerid, mis kampaanialehele tarbijaid suunavad.Kampaania tingimused:

  1. Kampaanias osalemine maksab 100+km domeeni kohta (mis läheb turunduskulude katteks), osaleda saavad vaid liidu liikmed
  2. Igale osalejale saadetakse logo jm materjalid, et saaks ka ise tähelepanu tõmmata
  3. Pakkumistel piirangut ei ole- igaühe enda otsustada, mida pakub. Osaleda võivad kõik Liidu liikmed, kel on e-pood. Sihtgrupp on eraisik/tarbija
  4. NB! Pakkumised roteeruvad, seega ei ole oluline esimesena registreeruda. Palun mõtle rahulikult läbi pakkumine ning sisesta võimalikult korrektselt (et me ei peaks sadu pakkumisi ja infot mitmekordselt sisestama)
  5. Lühike kirjeldus jätkuvalt kuni 20 ühikut ning pikk 120 nagu ka E-smaspäeval
  6. Registreeruda saab kuni 14.03.
  7. Registreerimine on avatud ja registreeruda saab siin: https://pakkumised.delfi.ee/?p=1
  8. Kampaanialehe aadress, mida reklaamime on pakkumised.delfi.ee ja kampaania sõnumiks „parimad E-pakkumised“ kuhu kutsume tarbijaid e-shoppama
  9. Tehnilistes küsimustes/pakkumise ja info muutmise vajaduse korral kampaania kestel võib pöörda liitu või siis ka otse kelli.ellus@ekspressmeedia.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega