Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Lühiseminar "Millised kohustused tekkisid e-poodnikel seoses VÕS-i muudatustega kauplemisel Eestis ja piiriüleselt?" ►9.10.2014

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

13.juunil 2014 jõustunud Võlaõigusseaduse muudatused panevad e-kauplejatele senisest oluliselt suurema klientide teavitamiskohustuse. Teavitamiskohustuse mittetäitmine toob e-kauplejale kaasa mitmeid ebameeldivusi (näit annab kliendile pikema kauba tagastusõiguse jne).

Eesti e-kaubanduse Liidu poolt teostatud monitooringu tulemusel on selgunud, et mitmed e-kauplejad ei ole oma veebipoodides veel vajalikke muudatusi sisse viinud.

Tule osale seminaril ja saa täpselt teada, millised kohustused tekkisid seoses seadusemuudatusega ning äikuidas ja mis vormis neid nõudeid täita.

Lisaks jagame infot, mida pidada silmas piiriüleselt tegutsedes.

Seminar toimub 9.oktoobril algusega kell 13 Tehnopolis, Mäealuse 2/1 2.korrusel.

13.00-14.30 Uued seadused ja nõuded e-kaubanduses. Milline on kliendi teavitamise kohustus ning vaidluste lahendamise kord? Teemat avab advokaadibüroo Hedman ja Partners advokaat Toomas Seppel.

  • Millised teavitamise kohustused on osutunud praktikas kõige keerulisemaks 13.juunil 2014 jõustunud Võlaõigusseaduse muudatustes?
  • Kui suur on ettevõtja vabadus valida teavitamise viisi ja vormi?
  • Taganemisõiguse puudumise teavitamine toodete ja teenuste puhul, mille puhul seda võiks eeldada.
  • Uus tarbijakaitseseadus ja kuipalju see muudab ettevõtjate ja tarbijate vahelist vaidluste lahendamise korda.

14.30-15.00 Kohvipaus

15.00- 15.45 E-kaubandusturu olukord peale seadusemuudatust ning kauplejate piiriülene tegevus. Ülevaate annab EL tarbija nõustamiskeskuse juhataja Kristina Vaksmaa-Tammaru.

  • Veebipoodide hetkeolukord ning vastavus seaduses esitatud nõuetele.
  • Mida silmas pidada piiriülese e-kaubanduse korral?
  • Millise riigi seadused kohalduvad piiriülese müügi korral?
  • Kuidas lahendada piiriüleseid kaebusi?

Seminari osalustasu. Eesti e-kaubanduse Liidu liikmetele kuni 6.10 registreerudes kehtib soodushind 39 eurot. Alates 7.10 registreerumisel 69 eurot. Hind sisaldab seminari, ja kohvipausi , km ei lisandu.

Mitteliikmetele kehtib kuni 6.10 registreerudes soodushind 69 eurot. Alates 7.10 registreerumisel on hind 89 eurot. Hind sisaldab seminari ja kohvipausi, km ei lisandu.

Registreeru siin.

Ühest maksjaettevõttest mitme osaleja registreerumisel lisandub soodustus -10%.

Seminar toimub Tehnopolis, Mäealuse 2/1, 2.korrusel.

Kohtade arv on piiratud, kiirusta registreerimisega!

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega