Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Õpilasfirmade konkursil selgusid Eesti parimad noorte tehtud e-poed

October 21, 2021

Selle aasta Eesti parimaks noorte e-poeks valiti konteksteesti.com ja kõige kasutajasõbralikumaks noorte e-poeks meemehed.ee.

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Selle aasta Eesti parimaks noorte e-poeks valiti konteksteesti.com ja kõige kasutajasõbralikumaks noorte e-poeks meemehed.ee.

Junior Achievement korraldab juba 26. korda Eesti parima õpilasfirma konkurssi, mille raames valiti sel aastal ka parimad noorte e-poed. Üritust toetas Eesti E-kaubanduse Liit, kes tunnustas kahe erikategooria võitjaid – parimat noorte e-poodi ning kõige kasutajasõbralikumat noorte e-poodi.

E-kaubanduse Liidu juhatus valis võitjad välja 14 finalisti seast, keda toetab 1000 ja 500 euroga ning lisaks pakub kümne tunni ulatuses e-kaubanduse tasuta nõuandeid e-poodide arendamiseks ning konkurentsis püsimiseks.

Eesti parimaks noorte e-poeks valitud konteksteesti.com keskendub seksuaaltervisele ning on välja töötanud vaimukate sõnumitega kondoomid. Kõige kasutajasõbralikumaks noorte e-poeks valitud meemehed.ee pakub aga erinevat maitsemett.

„Võistlus oli äärmiselt tasavägine, sest rohkelt oli põnevaid äriideid, kus tähtsustati kasutajamugavust ja mõeldi tõesti äriliselt,“ kirjeldas Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht Tõnu Väät.
„Õpilasfirmad on juriidiliselt keerukas seisus, kuna neil ei ole võimalik pangalinke kasutada ja kõike seda, mida „päris e-poes“ vaja. Aga võib uhkusega öelda, et noorte loodud e-poed on igati konkurentsis. Kindlasti on tegemist jätkusuutlike e-äridega, mis võiksid nõuannete järgimise järel lausa maailma vallutama minna.“

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega