Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Parim toidukaupade e-pood on e-Selver

June 9, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Kantar Emori toidukaupade e-ostmise konkurentsiuuringu põhjal on liidrikohal jätkuvalt e-Selver. Kindlal teisel kohal on Barbora ning kolmandaks on tõusnud Rimi e-pood, jättes selja taha eCoopi.

E-Selver on kõige tuntum toidukaupade e-pood, millel on kõige laiem ostjaskond ning enim lojaalseid ja rahulolevaid kliente. „Tegemist on klientide hinnangul ka kõige usaldusväärsema ostukohaga, mis pakub mugavat ja lihtsat ostlemist, värsket ja kvaliteetset kaupa ning laia kaubavalikut,“ selgitas Kantar Emori uuringuekspert Kersten Jõgi. Konkurentidest enam kiita saab ka e-Selveri kullerite viisakus ja sõbralikkus.

Kindlal teisel kohal nii tuntuse kui ka ostjaskonna poolest on Barbora, mis kõige konkurentsitihedamas Tallinna piirkonnas astub e-Selverile tugevalt kandadele ning osades näitajates ka edestab teda.

Kui Rimi e-poe tulemus on püsinud aastases võrdluses stabiilsena, siis eCoopi positsioon on veidi järele andnud. Kersten Jõgi sõnul torkab eCoopi puhul silma konkurentidest madalam lojaalsete ostjate osakaal, kes peavad seda oma põhipoeks. „Coopi e-pood jääb konkurentidele alla kaubavaliku kuvandis ning on aastaga kaotanud klientide silmis usaldusväärsuse ja soodsa tarnehinna kuvandis,“ kommenteeris Jõgi.

Tuntuselt viies on ePrisma, jäädes ostjaskonna näitajates aga juba alla uutele tegijatele Bolt Marketile ja Wolt Marketile.

Toidukaupade e-ostmise veebiuuring toimus 14.–20. aprillini ja 12.–24. maini. Uuringus osales 567 Eesti elanikku vanuses 20–60 eluaastat, kes on ostnud toidukaupu veebist viimase kuue kuu jooksul.

Kersten Jõgi
Kantar Emori uuringuekspert

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega