Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Praktiline seminar: Sotsiaalvõrgustikud äri edendamisel

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Üks olulisemaid sotsiaalvõrgustike mõjusid äris on nende turundamise, reklaami ning PR-i võimalused. Sotsiaalsed võrgustikud võivad olla vägagi efektiivsed kui rakendada neid õigesti töösse ja valida vastavaid meetodeid. Kuidas aga seda teha? Vastuse küsimusele saab interaktiivselt seminarilt:

Sotsiaalvõrgustikud äri edendamisel (24.nov.)

Koolitusel räägitakse sotsiaalsete võrgustike kasutamise võimalustest turunduskanalitena, antakse vastuseid küsimusele, kuidas panna oma äri sotsiaalvõrgustikus kasvama ja milliseid tööplaani etappe peab järgima, samuti - jagatakse praktilisi näpunäiteid, mida teha kui roosilisest unistusest saab karm reaalsus ja taktikaks valitakse turundamist läbi sotsiaalsete võrgustike.

Seminari lektorid ja teemad on:

  • Kontseptsiooni väljatöötamine ja baasiliste tehniliste eripärasuste omandamine
  • Edasiliikumise strateegia ja tööplaani etapid sotsiaalvõrgustikesPriit Kallas, DreamGrow asutaja, internetiturunduse maaletooja ja loovjuht
  • „Müüdava“ ja interaktiivse sisu koostamineKersti Meri, Kingakaubamaja.ee asutaja
  • Tehnilised ja psühholoogilised eripärasused klientide ligitõmbamisel Facebooki ja Twitteri abil

Seminari osalustasu: 20.september – 21.november 159 € + kmNB! Eesti E-kaubanduse liikmetele soodushind 99 € + kmSeminari lisainfo ja registreerimine

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega