Meedia

PRESSITEADE! E-ostlemise päev jõuab esmakordselt Eestisse

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab pea 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Esmaspäeval, 10. novembril toimub esmakordselt Eestis suur e-ostlemise päev ehk E-smaspäev, kus Eesti e-kaubanduse Liidu liikmed ja erinevad veebipoed teevad klientidele väga häid pakkumisi.

E-smaspäeva idee autorite Silver Hage ja Matthias Vutti sõnul on e-ostlemise päeva eesmärgiks pakkuda tarbijatele 24-tunni jooksul  väga paljudes Eesti veebipoodides eriti häid pakkumisi ja seeläbi suurendada Eesti e-poodide tuntust.  

„E-smaspäeval pakuvad väga paljud Eesti e-kauplejaid tarbijatele laialdaselt sooduspakkumisi, tasuta transporti jms, mis muudavad e-ostlemise veelgi mugavamaks ja atraktiivsemaks,“ selgitas Hage.

E-smaspäeva idee sündis umbes aasta eest, kui Hage ja Vutt avastasid, et Eestis pole ühtegi päeva ega hooaega, mil siinsed veebipoed üheskoos erakordseid pakkumisi teeksid, ometigi on e-poodide päevad mujal väga populaarsed.

Silver Hage selgitas, et inspiratsiooni e-müügipäeva korraldamiseks saadi USAst ja Hiinast. „USA-s toimub iga aasta novembri lõpus või detsembri alguses üleriigiline e-ostlemise päev ehk Cyber Monday, milles osalevad tuhanded e-poed.

„E-poodide päev on väga heaks e-kaubanduse kasvu baromeetriks – eelmisel aastal tegid näiteks USA e-poed ühe päevaga ligikaudu 2 miljardi euro suuruse käibe, mis kinnitab, et tarbijad hindavad e-kaubanduse mugavust ja kvaliteeti ning on valmis enda ostud just internetist tegema, eriti kui sealt on võimalik soodsalt kvaliteetset kaupa saada,“ täiendas Vutt.
„Eesti on e-riik ja ka siinsed tarbijad on kindlasti oskuslikud e-tarbijad, kes väärivad e-kaubanduse päeva, mil veebist ostlemine oleks eriti lihtne, soodne ja mugav,“ lisas Hage.

Eesti esimesel E-smaspäeval osalevad mitukümmend e-poodi, sh Cherry.ee, Bauhof, Hansapost, MyLook, Monton, Photopoint, Jysk, Living, E BUTIIK, Siison jpt.

E-smaspäeva spetsiaalne veebikeskkond asub aadressil www.e-kaubanduseliit.ee/e-smaspaev, kust leiab infot nii esimese E-kaubanduse päeva kui ka kõikide osalevate e-poodide kohta.

Vahetult enne E-smaspäeva algust lisatakse E-smaspäeva veebi ka kõikide e-kaubanduse Liidu liikmete eripakkumised.

Eesti e-kaubanduse Liit ühendab Eesti e-kauplejaid, olles Eesti e-kaubanduse eestvedaja, edendaja ja kompetentsikeskus.

Rohkem informatsiooni:

Merle Kangur
Eesti e-kaubanduse Liit, tegevjuht
merle@e-kaubanduseliit.ee
tel +372 5024706

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega