Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

PRESSITEADE: Soome börsifirma Eesti tütarettevõte Pipfrog muudab strateegiat

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Soprano Oy kontserni kuuluv ettevõte Pipfrog OÜ muudab strateegiat ning lõpetab Pipfrogi-nimelise e-poe tarkvara renditeenuse pakkumise. Edaspidi keskendutakse vaid Magento platvormil e-poodide loomisele ning moodulite arendusele.

Pipfrogi renditarkvara lansseeriti 2009. aastal. Tänaseks on kaupmeeste ootused ja nõuded e-poele hüppeliselt kasvanud ning renditarkvara ei suuda neid enam katta. Samas on ka ettevõtte arendusmahud Magento täislahenduste osas kasvanud, mistõttu tehti otsus Pipfrogi rendiplatvormi enam edasi mitte arendada.

„Viimaste aastate jooksul on e-kaubanduse sektoris konkurents ja seega ka klientide nõudmised kiirelt kasvanud. Tahame pakkuda tipptasemel e-poe tarkvara, kuid kõigile sobivad renditarkvarad seda ei suuda. Usume, et maailmas enim kasutatud Magento tarkvara sobib Eesti kaupmeeste mahtude ja vajadustega hästi kokku. Pakume oma klientidele kõiki Magento baasvõimalusi ja ka enda erilahendusi, nagu oleme juba teinud näiteks Apollole, Klickile ja Baltika andmorefashion.com-ile,“ ütles Erik Allak, Pipfrog OÜ projektijuht.

Eestis on edaspidi kasutusel vaid Pipfrogi nimi ja kaubamärk.

Pipfrog OÜ on Magento tarkvaral põhinevate lahendustega tegelev Eesti ettevõte, kes pakub e-poe täislahendust, konsulteerimisest ja kasutajaliidese disainist kuni lõpplahenduse programmeerimise, majutamise ja haldamiseni. Pipfrog on osa Soprano Groupist, mis on ametlik Magento hõbepartner (Magento Silver Solution Partner).

Lisainfo:
Erik Allak
Projektijuht
Pipfrog OÜ
Tel: +372 5816 1486
E-post: erik.allak@pipfrog.com
www.ambientia.ee/

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega