Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Rahva lemmiku e-poe valimine

December 19, 2023

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit korraldab koostöös Delfiga Liidu liikmetele järjekordse Eesti rahva lemmik e-poe valimise 13 erinevas kategoorias. Konkursil osalemiseks tuleb meile sellest teada anda ning nii lihtne see ongi.

Konkurss näeb välja nii, et Delfis on 10-23. jaanuar bännerite kaudu nähtav eraldi hääletuskeskkond, kuhu kutsume tarbijaid andma oma häält. Me ei tea, kes mis põhjusel oma hääle kellelegi annab, kuid kuvame enne hääletamist järgmist sõnumit: “Kui sul on oma lemmik e-pood, mis paistab silma hea klienditeeninduse, kiire tarne, soodsate hindade, meeldiva disaini või millegi muu poolt, leia enda lemmik nimekirjast ja anna oma hääl, et parim saaks tunnustatud!”

Hääletamisel on ka piirang- üks IP aadress saab hääletada vaid 1x. See on selleks, et ettevõtted ei annaks oma hääli endale ning ka tarbija saaks hääletada vaid 1x. Lisaks kutsume osalejaid üles kaasalöömisele ning heale tahtele- palun jaga samuti hääletust, soovita hääletama minna. Tee südamlik üleskutse. Lubatud on osalejatel ka kutsuda enda poolt hääletama, osta selleks ka reklaami!, kuid keelatud on pakkuda enda poolt hääletamise eest mistahes hüvesid (soodustust, loosimisi jms) ning teha üleskutset ettevõttes, enda poolt hääletamiseks. Soovime ju siiski tarbijate arvamust teada saada. Enda poolt hääletama kutsuda tohib vaid tähenduslikult sarnaste sõnumitega nagu “kui sa arvad, et me väärime parima e-poe tiitlit”, “kui sa oled meie toodete ja klienditeenindusega rahul” jne ning midagi hääle eest vastu lubamata.

Juhul, kui avastame anomaaliaid häältesaakides,“äraostvaid” reklaame vm, jätame endale õiguse konkurssil osaleja eemaldada.

Jaanuari lõpus korraldame suure gala, kus muuhulgas avalikustame ja autasustame võitjaid kõigis kategooriates ning üldvõitjat- rahva lemmik e-pood 2024. Kõik võitjad saavad ka spetsiaalse logo, mida e-poes eksponeerida. Soovitame kindlasti osaleda, kuna lisaks kõigele saab 2 nädala jooksul konkursileht sadade tuhandete silmapaaride tähelepanu!

 

Soovid kandideerida?

Siis tuleb hiljemalt 31. detsembriks saata kati@e-kaubanduseliit.ee aadressile enda e-poe logo (mõõt on 380x254 ja formaat JPG)+link+valida allolevast 13 kategooriast üks, kuhu alla soovid kuuluda ja ka see ära märkida.

Kategooriad:

Toidu- ja tarbekaubad

Auto- ja motokaubad

Ehitus- ja tööriistad

Sisustus ja aed

Fotod, kingitused, piletid, vautšerid

Ilu ja tervis

Kaubamajad

Kodutehnika ja audio

Lasterõivad, jalanõud ja tarbed

Rõivad ja jalatsid

Ehted ja aksessuaarid

Sport- hobid ja lemmikloomad

Teenused

Lisainfo:

Tõnu Väät

tel. 5087642

tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega