Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Määratlemata

Rahva Raamat otsib e-äri juhti!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Rahva Raamat on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüüja, mis sai alguse 1912. aastal Pärnu maanteel asuvast Gustav Pihlaka raamatuärist.

Tänapäeval on meie visiooniks saada Euroopa kõige lugejasõbralikumaks raamatumüüjaks, kus poed on kõige hubasemad ja kliendid kõige rahulolevamad. Oleme õigel teel - Meie Viru Keskuse esinduskauplus tunnustati tänavu Londoni Raamatumessil üheks maailma parimaks raamatupoeks.

Peale selle oleme aga ka innovatiivsed e-äride maailmas - Rahva Raamatu äpp on üks esimesi Eesti e-äri äppe ning Rahva Raamatu e-pood on üks suurema tellimuste arvuga e-poode Eestis. Sel aastal valiti Rahva Raamatu e-pood Eesti kõige kasutajasõbralikemaks e-poeks.

Rahva Raamatu e-äri valdkonna alla kuulub Rahva Raamatu e-pood, äpp, e-turundus ning e-raamatute maailm. Sinu vastutusel on e-ärisuuna mitmekülgne arendamine ja valdkonnale püstitatud eesmärkide täitmine.


Oled sobiv kandidaat, kui:

 • Sinu kirg ja huvi on raamatud, e-kaubandus ning e-turundus
 • Orienteerud vabalt kaasaegse kommunikatsiooni maailmas, omad tehnilist taipu - huvitud tehnoloogia uusimatest vidinatest
 • Oskad ka läbi rääkida e-äri arenduste detaile.
 • Oled hea suhtleja ja läbirääkija. Oskad kiiresti reageerida, oled tugeva analüütilise mõtlemisega ja suudad iseseisvalt otsuseid langetada.
 • Oled ambitsioonikas, tulemustele orienteeritud ning oskad tähtsustada meeskonnatööd.
 • Valdad vabalt eesti ja inglise keelt.

Ettevõte pakub

 • tööd ja huvitavat väljakutset kindlate väärtustega kiiresti arenevas ettevõttes
 • suurepäraste tulemuste eest head tasu
 • eneseteostusvõimalust kiiresti areneval ärisuunal
 • meeldivat töökeskkonda ja toetavaid kolleege
 • sportimisvõimalusi
  Kui tundsid end selles põnevas rollis ära, siis saada palun oma CV aadressile toomas.aasmae@rahvaraamat.ee märgusõnaga “e-äri juht”.Küsi lisainfot e-maili või telefoni +372 6100030 teel.
  Sooviavaldus ja CV edastada hiljemalt 28. juuniks.

  Vaata lähemalt: https://www.rahvaraamat.ee/t/vabadtookohad/et

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega