Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

SEB aitab kõigis kolmes Balti riigis kiirelt e-poe käivitada

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

SEB on koostöös EveryPay’ga välja töötanud makselahenduse, mis aitab kõigis kolmes Balti riigis kaupmeestel kiiremini e-poode käivitada ning teeb maksete haldamise lihtsamaks.

SEB e-äri makselahendus pakub ühte lepingut e-kaupmehega, mis hõlmab nii makseid kohalike pankade kontodelt kui ka kaardimakseid, samuti on võimalik lisada ka PayPal maksed.

Nii ei jää ühegi kliendi tehing sobiva makselahenduse puudumise tõttu tegemata. Ettevõtjale kaasneb lahendusega ka efektiivne ja paljude võimalustega kaupmeheportaal, mis sisaldab maksete haldust, statistikat ning mitmeid tööriistu.

Lahendus on lihtne ka tehnilisest küljest, sest lisaks API-liidestusele saab SEB lahendust siduda populaarsemate e-kaubandusplatvormide tasuta moodulitega, milleks on näiteks OpenCart, WooCommerce, PrestaShop, Magento, Magento 2.Loe täpsemalt: E-äri makselahendusLisainfo:Evelin AllaskommunikatsioonijuhtSEB Pankmobiil +371 5111 718e-post evelin.allas@seb.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega