Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

SEB ja Eesti E-kaubanduse Liit panustavad koostöös Eesti e-kaubanduse edendamisse

December 9, 2021

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

SEB ja Eesti E-kaubanduse Liit allkirjastasid koostööleppe, millega pikendati juba 2 aastat kestnud koostööd. Sellega jätkatakse strateegilise eesmärgi täitmist - edendada ja panustada Eesti e-kaubanduse ja kaupmeeste digitaliseerimise arengusse ka 2022 aastal.

E-kaubandus on kasvutrendis lausa igakuiselt, mis tähendab, et valdkond areneb kiirelt ning on oluline, et ettevõtted saaksid ka vajaliku tuge ja nõustamist. „E-kaubanduse kasv on tõesti ületanud rekordid ja seda näeme ka meie uute liikmete tõusu pealt, mis on viimase kahe aastaga kahekordistunud“ ütles E-kaubanduse Liidu juht Tõnu Väät.

Suurenenud mahud toovad kaasa ka suurema vajaduse uute teadmiste ja oskuse vallas. „SEB ja E-kaubanduse Liidu koostöö hõlmab erinevate sündmuste, koolituste ja samuti ka uuringute korraldamist. Läbi selle pakutakse kaupmeestele suuremat toetust ning arendatakse e-kaubanduse valdkonda tervikuna,“ ütles SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

SEB panustab liitu oma ekspertiisi ja teadmistega ning aitab ellu viia liidu eesmärke, et e-ostlemine oleks turvaline ja usaldusväärne ning kõigil oleks võimalik läbi parimate praktikate oma äri kasvatada. Uue koostööaasta esimene suursündmus toimub juba 17. märtsil, mil leiab aset Baltic e-Commerce Forum 2022. 

E-kaubanduse Liit on valdkonna kompetentsikeskuseks ja edendajateks ning seisab selle eest, et Eesti e-kaubandus areneks vastavuses headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele ning õiglase seadusandlusega õigusruumis.

Lisainfo: Tõnu Väät, Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht, tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega