Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Selver otsib kommunikatsioonispetsialisti!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Meie juures on Sinu töö sisuks Selveri sise- ja väliskommunikatsiooni korraldamine. Haldad suhtlust Facebooki ja teiste kanalite kaudu, koordineerid kliendimänge ning Selveri ajakirja väljaandmist. Veel juhid Selveri siselehe väljaandmist ja reklaami müüki.

Ootame Sind, kui omad kõrgharidust ja oled varasema erialase töökogemusega. Oled iseseisev, töökas, täpne ja  loov. Sind iseloomustavad veel aktiivsus ja usaldusväärsus ning näitad üles omaalgatust küsimuste lahendamisel.

Sul on laitmatu eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil. Lisaks tavapärastele arvutiprogrammidele MS Office keskkonnas oskad hallata Facebooki, Twitterit, Snapchati jms, omad veebilehe administreerimise kogemust või oled võimeline seda kiiresti õppima.

Sulle pakume suurepärast võimalust töötada Eesti suurettevõtte väga olulises osakonnas.  Meie juurest leiad sõbralikud, hoolivad  ja toetavad töökaaslased, kes aitavad Sul uude töösse sisse elada.

Anname Sulle võimaluse ennast arendada läbi erinevate koolituste ning Sulle on loodud võimalused karjääri edendamiseks. Tööd toetavad kaasaegsed  töövahendid. Sulle hakkab kehtima Selveri töötaja  Partnerkaardi lisasoodustus ehk teenid ühe boonuspunkti asemel viis.  

Lisaks saad liituda  tegusa Spordiseltsiga, mis võimaldab nii tasuta kui ka soodustingimustel oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Tublile töötajale maksame lisaks töötasule ka tulemustasu.

Töökoht on Selveri keskuses, mis asub Pärnu mnt 238, Tallinn. Tööaeg on E-N 8.00-17.00 ja R 8.00-16.00.

Kui soovid Selveri perega liituda, siis palun anna endast märku ning saada CV  märgusõnaga „Kommunikatsioonispetsialist“ kuni 19. august 2016 k.a e-maili aadressile personal@selver.ee

 

Lisainfo saamiseks helista julgelt 6 673 785, 53 435 337, Kristi Aasa.
Allikas: www.selver.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega