Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Seminar "Kuidas tagada e-poes turvalisus ja kvaliteet?" ►11.06.2014

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Viimasel ajal on üha sagenenud uudised e-poodide turvalisusest ja häkkerite ning pahatahtlike tegevusest veebipoodidesse sissetungimisel ja kliendiandmete ning identiteedi vargustest.

Et Eestis tegutsevad ja loodavad veebipoed oleksid turvalised, klientide andmed ja kaupleja info kaitstud, korraldab e-kaubanduse Liit seminari "Kuidas tagada e-poes turvalisus ja kvaliteet?".

Seminar toimub 11.juunil kell 13-16.30 Tehnopolis asuvas Start up seminariruumis (Mäealuse 2/1, II korrus).

Seminari ajakava:

13.00-13.45 Isikuandmete kaitse ja infoturve e-kaubanduses. Ülevaate annab Andmekaitse Inspektsiooni IT nõunik Urmo Parm.

Ettekandes tuleb juttu, millised on e-poodidele esitatavad nõuded turvalisuse ja isikuandmete kaitsmisel. Urmo annab ülevaate ka puudustest ja parimatest praktikatest.

13.45- 14.30 Kvaliteetse e-kaubanduslahenduse tellimise ABC- fookuses süsteemne ning inimviga ja tarkvaraks Drupal. Esinevad Wunderkraut OÜ (endine Mekaia OÜ) konsultant Maarja-Leena Saar ning Wunderkautis kasutatavat vabatarkvara Drupal tutvustab esitluskihi arendaja Hannes Kirsman.Ettekanne annab ülevaate, kuidas tellida tipptasemel suuremahulisi, ärikriitilisi veebipõhiseid infosüsteeme. Peatutakse tellimisprotsessi peidetud süsteemsetel vigadel ning inimfaktoril.

14.30-14.50 Kohvipaus ja networking

14.50-15.20 Kuidas DNSSEC abil kaitsta oma kliente interneti ohtude eest. Esineb Eesti Interneti SA arendusjuht Timo Võhmar.

Ettekandes tuleb jutuks küberkuritegevus kui üha kasvav probleem. Ründed muutuvad üha keerukamaks ja ohtlikumaks kuni selleni välja, et interneti kasutajal polegi võimalik aru saada, et ta on ohver kuni on juba hilja. Tutvustatakse DNSSEC-i tehnoloogiat, mis võimaldab kaupmehel oma kliente sellist tüüpi rünnete eest paremini kaitsta, suurendades sellega usaldust ja kindlustunnet enda ja oma müügikanali vastu.

15.20-15.50 Kuidas tõsta veebilehe turvalisust ning usaldust - kaitstes andmeid kliendi ja veebiserveri vahel? Ettekandja Veebimajutus.ee partnerihaldur Tõnis Bramanis.

15.50-16.10 Kaup24.ee ja Pigu lt case study. Esineb www.kaup24.ee ja www.pigu.lt juhatuse liige Vaclovas Pranskūnas (ettekanne inglise keeles tõlketa)

16.20-16.30 Arutelu, küsimuste vastused.

Registreeru siin.

Seminari osalustasu:

Eesti e-kaubanduse Liidu liikmete soodushind registreerumisel kuni 9.juunini on 29 eurot (+km). Alates 10.06 kehtib täishind 49 eurot (+km).

Mitteliikmetele on soodushind registreerumisel kuni 9.juunini on 59 eurot (+km). Alates 10.06 kehtib täishind 79 eurot (+km).

Mitme osaleja samaaegsel registreerumisel ühest maksjaettevõttest lisandub soodustus -10 %.

Olge turvalised, tulge osalema!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega