Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

SmartPOSTi heategevuskampaania kutsub üles annetama lasteraamatuid

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

8. augustist kuni 28. augustini kestva heategevuskampaania "Uuele ringile!" käigus aitavad Itella SmartPOST, MTÜ Igale Lapsele Pere, MTÜ Aarete Laegas ja raamatupoekett Apollo koguda vanemliku hoolitsuseta jäänud lastele raamatuid.


“Eestis on palju lapsi, kes on jäänud ilma vanemlikust hoolitsusest. Ja palju on tublisid perekondi, kes võtavad need lapsed endale kasvatada. Heategevuskampaania kaudu saame selliseid peresid lugemisvara annetamisega veidi tunnustada ja toetada,” ütles kampaania patroon lastekirjanik Leelo Tungal.

[video width="1920" height="1080" mp4="https://e-kaubanduseliit.ee/wp-content/uploads/2016/08/SmartPOST_Heategevuskampaania.mp4"][/video]
Kasuperesid aitava heategevusliku MTÜ Igale Lapsele Pere eestvedaja Jane Snaithi sõnul rõõmustavad neid igasugused raamatud. “Lapsed on tänulikud nii uute kui ka hästi hoitud vanemate seiklus-, muinasjutu-, pildi-, luule-, õppe- või mistahes teiste eesti- ja venekeelsete raamatute üle. Raamatud ja ühine aeg nende lugemisel loob lapsele positiivse kontakti oma uue perekonnaga.”

Kampaanias saab osaleda, kogudes lastele mõeldud raamatud kokku ja saates need sinise SmartPOSTi automaadiga Aarete Laekale, kes saadetised sorteerib ja MTÜ-le Igale Lapsele Pere üle annab. Selleks tuleb kõik saadetavad teosed panna ühte pakki, märkida pakile märksõna "Uuele ringile" ja toimetada pakk SmartPOSTi pakiautomaati, mis asuvad kaubanduskeskustes üle Eesti. Automaadi puutetundlikult ekraanilt tuleb valida "Heategevus" ning järgida automaadi edasisi juhtnööre.

Kõik esemed peavad olema pakitud üheks saadetiseks ning paki maksimaalsed mõõtmed ei tohi ületada suurima kapi mõõtmeid (60x36x60cm). Kui pakk on pakiautomaadi lubatud mõõtmetest suurem, võib selle toimetada otse MTÜ Aarete Laegas sorteerimiskeskusesse (aadressil Madala 3, Tallinn).

Paki saatmine SmartPOSTi kaudu maksab kampaania raames 1€, sõltumata kapi suurusest. Itella SmartPOSTi müügi-ja turundusjuhi Alice Vergi sõnul on saatekulu sümboolne ja aitab vältida olukorda, kus automaati mõtlematult või pahatahtlikult kasutataks. Kogunenud tulu antakse üle MTÜ-le Igale Lapsele Pere, et katta nende poolt peatselt väljaantava tõlkeraamatu “Poiss, keda kasvatati nagu koera” kulusid.

Kampaanias osalemise juhendi ja pakiautomaatide asukohad leiab SmartPOSTi kodulehelt www.smartpost.ee.


Lisainfo:

Alice Vergi
Müügi- ja turundusjuh
Itella SmartPOST OÜ
alice.vergi@itella.com
www.smartpost.ee

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega