Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Uudne makselahendus e-poes ostlemiseks

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

BAUHAUSi kliendid võivad nüüd rõõmustada, sest populaarse ehituskaubamaja e-poodi on lisandunud uus makselahendus, mis võimaldab eraklientidel osta edaspidi kaupu „osta nüüd, maksa hiljem“ põhimõttel.

Tegemist on täiesti uue krediidilimiidil põhineva makselahendusega, mida seni veel Eestis rakendatud ei ole. Innovatiivset BAUHAUSi ostukonto makselahendust ja krediiditeenust pakutakse koostöös Svea Finance´ga.

BAUHAUS Eesti E-poe juht Kudres Lääts tõdes, et lähtudes tihedast konkurentsist ehituskaubamajade turul, oli vajadus täiendava makselahenduse järele olemas juba pikemat aega.

„Kuna BAUHAUS erineb teistest ehituskaubamajadest peamiselt seetõttu, et pakub oma klientidele kindla valdkonna tooteid ja teenuseid ning hoiab fookuse just ehitus-, sisustus- ja aiakaubakategooriatel, siis otsisime võimalust, et muuta oma lojaalsete klientide ostude sooritamise protsess veelgi mugavamaks. Seda aga tüüpiline järelmaks ei võimaldanud,“ põhjendas Kudres Lääts võimalike makselahenduste valikul just ostukonto eelistamist.

Kui seni oli võimalik BAUHAUSi e-poest tooteid soetada vaid nende eest kohe makstes, siis nüüd on muutunud eraklientidele ostude sooritamine oluliselt lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks. Eratarbija otsustab ise, millal ja kui palju kasutatud krediidilimiiti tagasi maksab.

Ühtlasi annab ostukonto kasutamine BAUHAUSi püsitarbijale pidevaid eeliseid erinevate kampaaniate ja soodustuste näol.Ostukonto makseteenuse pakkuja Svea Finance ASi tegevjuht Eric Puulmann põhjendas uue lahenduse turule toomist kui seni ärakasutamata võimalust kiirelt kasvaval e-poodlemise ajastul.

„Kuna e-poodidest sooritatud ostude arv ja müügimaht kasvab kiiresti, siis toob see paratamatult kaasa tarbija kõrgemad ootused ostuprotsessi kiiruse ja lihtsuse ning makseviiside paindlikkuse ja mitmekesisuse osas. Seepärast lähenesime sellele väljakutsele süsteemselt, kuulates ära nii tarbijate kui ka kaupmeeste ootused ning leidsime võimaluse, kuidas muuta e-poodides tarbija ostuprotsess mugavamaks ning ühtlasi töötasime välja spetsiaalse lahenduse e-kaupmeestele, mis kasvatab nende jaoks püsitarbijate hulka, kes ikka ja jälle nende e-poodi ostlemiseks tagasi pöörduvad.“

Puulmanni sõnul ei ole arendustööd antud makselahenduse osas veel lõppenud, vaid teenuse täiustamisega tegeldakse järjepidevalt edasi, et vastata makselahenduse kasutusmugavuse ja funktsionaalsuse osas tarbijate ning kaupmeeste muutuvatele ootustele.

Ostukonto on uudne makselahendus, mis võimaldab eratarbijal soetada kaupu e-poest siis, kui soov tekib, ning tasuda nende eest hiljem. Ostukonto avamisel sõlmitakse ühekordne krediidileping, mis kehtib eraisiku 75. eluaastani. Ostukonto avajale ja krediidilepingu sõlmijale rakendatakse tavapäraseid krediiditaotleja nõudeid.

Ostukonto on korduvkasutatav, sel puudub lepingutasu ning esimesed 30 päeva saab teenust proovida täiendavate teenustasudeta. Erinevalt järelmaksust arvestatakse ostukonto puhul intressi vaid kasutatud krediidilimiidilt, kasutatud ostusumma tagasi maksmisel puudub kindel ajagraafik ning leping on väga pikaajaline.

Svea Finance AS

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega