Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Toimus Eesti e-kaubanduse Aastakonverents

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

22.aprillil toimus Eestis esmakordne Eesti e-kaubanduse Aastakonverents.

Konverentsil osales 140 inimest nii juba tegutsevatest e-poodidest, e-kaubandust plaanivatest ettevõtetest ning veebipoodide arendajaid jt huvilisi.

Esinejatena astusid lavale Raulis Üksvärav Swedbankist, Aivar Voog TNS Emorist, Risto Eelmaa Itella Smartpost OÜst, Peep Kuld ON24 AS-st, Nadim Taoubi O-La-La Planet OÜst, Jaan-Matti Lillevälja Markitektist, Hegle Sarapuu Trinidad Comsulting OÜ-st, Martin Kõiva Cherry Media OÜst, Sander Jakobson audiitorbüroost EY, Tero Taskila ja konverentsi peaesineja visionäär Dietmar Dahmen.

Osalejad jäid konverentsiga väga rahule, enamus osalejatest soovitaks sarnast konverentsi ka tuttavatele ja kolleegidele.

Tänud konverentsi toetajatele: Itella Smartpost OÜ, Eesti Post, DPD Eesti AS, DHL Eesti AS, Infovõrgud OÜ, Boomerang Distribution OÜ, Brightspark OÜ, Pakendikeskus AS.

23.aprillil toimus töötuba "Kuidas müüa loovalt?", mille viis läbi konverentsi peaesineja Dietmar Dahmen. Töötoas osales 46 inimest.

Konverentsi ettekanded on järelvaadatavad Liidu kodulehel.

Kohtumiseni Aastakonverentsil 2015!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega