Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Turvalise Ostukoha märk ka pakendile või reklaamile

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Oleme väljastanud 119 e-poele Turvalise Ostukoha usaldusmärgise. Need e-poed on liidu poolt kontrollitud, vastavad kõrgematele tingimustele ning annavad tarbijale lisakindluse.

Teostame alates 2019.a. kord aastas märgisekandjatele lisaks järelkontrolli ning 2x aastas meediakampaania.

Lisaks on võimalik alates 2020.a. saada Turvalise Ostukoha usaldusmärgis kleepsuna ka pakile ning kasutada reklaamides, mis annab tugeva lisandväärtuse. Mõistagi ainult juhul, kui sulle on märgis väljastatud.

Märgist saab taodelda siit: https://e-kaubanduseliit.ee/usaldusmargise-taotlemine/Juhul, kui sul juba on märgis, sooviksid lisaks kleebist, kirjuta sellest info@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega