Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

UUS! E-kaubanduse töölaud Statistikaametis!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Oleme koostöös Statistikaametiga välja töötanud kuvatavad andmekogud ja kaubanduse sektoris tegutsevatele ettevõtjatele uue tasuta teenuse- juhtimislaud.

Antud lehekülge saab endale ise mugandada, andmed muutuvad koguaeg reaalajas. Hetkel saad sisse logides (mine aadressile juhtimislauad.stat.ee ) logi sisse, vali “kaubandus” ja näed automaatselt Eesti ettevõtete kasumeid, keskmisi palkasid, tööhõivet jpm üldist.

Lisaks näed hetkel e-kaubanduse kasutajate arvu, vanuseid jm. NB! Hetkel on veel puudu kohati 2018.a. andmed (saabuvad lähiajal) ja lisandub koostöös Eesti Pangaga e-ostlemise mahud (mida ka meie avaldame) ning teeme tööd, et saaksime ka pakkide mahud, sihtriigid jm.

Soovitame soojalt igalühel leida 10-15 minutit ja tutvuda, seadistada ja valida sind huvitavad valdkonnad, salvestada browser ning edaspidi näed automaatselt ühest kohast kõikvõimalikku sind ja sinu valdkonda puudutavat statistikat!

Palun anna ka tagasisidet, kui tekib mõne mõte, mida veel sooviksid näha vm.Lisaks soovitame vaadata sellist aadressi nagu data.stat.ee kust näed ekspordi kohta statistikat.

Mis kaupasid kuhu riikidesse peamiselt Eestist eksporditakse, mida imporditakse jpm.

See võiks ka olla äri laiendamisel heaks tööriistaks.

Head kasutamist ja palju kasu!Lisainfo: tonu@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega