Uus koostööpartner MIKARE NET!

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab ligi 400 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät 
- Author  
Tegevujuht

Uus E-kaubanduse Liidu koostööpartner MIKARE NET on tegev 4-s valdkonnas: veebipõhised turundusliku orientatsiooniga tarkavara rätseplahendused (veebilehed, epoed, tellimiskeskused, intranetid, kliendihalduskeskkonnad); turundusliku orientatsiooniga veebipõhised tooted (CSI, SMS, ASK, CMS, E-SHOP, CRM, WebFTP); IT hooldusteenus Tallinna ja lähi Harjumaa piires; erialased koolitused laiemalt temaatikast, kitsamalt MIKARE NET enda toodetest. MIKARE NET on Eesti turul aastast 1998.Novembri algul sõlmiti koostöölepe E-kaubanduse Liiduga.Leppe raames pakutakse E-Kaubanduse Liidu liikmetele MIKARE NET toodetele ja teenustele 1500 kroonist soodustust.Otsesed küsimused palun edastada info@mikare.net e-posti aadressile.Täpsem info www.mikare.net

mikare-logo-halliga

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega