Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Uus lahendus aitab e-kaubanduse ettevõtetel laieneda Euroopa kõige kiiremini kasvavale turule – Venemaale

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Venemaa on Euroopa kõige kiiremini kasvav e-kaubanduse turg ligi 150 miljoni tarbijaga. Tallinnas asuv Boomerang Distribution on loonud logistikalahenduse, mis võimaldab e-kaubanduse ettevõtetel saata kaupu Venemaale.

Koostöös ettevõttega Ozon.ru (Venemaa vaste Amazonile) pakub Boomerang Distribution e-kaubanduse ettevõtetele võimaluse jõuda miljonite uute tarbijateni.Boomerang Distributionist saab üks esimestest 3PL ettevõtetest Euroopa Liidus, kes pakub lahendusena kaupade saatmise tarneahelat Ozoni ja Venemaa suunal. Suurte võimalustega turg on jäänud Eesti ettevõtete jaoks kauaks kaardistamata. Laienemine Venemaale muudab e-kaubanduse ettevõtete tegevusplaane, mitmekordistades potentsiaalsete klientide arvu.

Meil on otseühendus Vene turuga ja oleme loonud paindliku laohaldussüsteemi, mis võimaldab kiiresti ja lihtsalt jõuda Vene klientideni. E-kaubanduse ettevõtted ei pea Venemaal alustama nullist, nad võivad kasutada meie logistika- ja transporditeenuseid,“ kinnitab Boomerang Distributioni äriarendaja Ilja Kukushkin.

Boomerang Distribution teeb koostööd Ozoniga. Hiljuti sõlmitud koostöö raames Venemaa suurima veebituruga loob Eesti e-kaubanduse ettevõttetele täiendavad võimalused laienemaks Venemaale ning jõudmaks miljonite kohalike tarbijateni.

Ozon kauplemise keskkond on tegutsenud e-kaubanduses üle 20 aasta ning tänaseks on aktiivsete kasutajate arv kasvanud 70 miljonini. E-kaubanduse ettevõtetele tähendab Ozon lihtsat teed Vene turule ning keskonna vahendustasud jäävad 7% piiridesse,“ jätkab Ilja Kukushkin.Enamus Eesti ettevõtteid ei oma Venemaale turundamise kogemust, oskust ja võimalust. Boomerang Distribution pakub Eesti e-kaubanduse ettevõtetele välja terviklahenduse, mis aitab ettevõttel siseneda Venemaa turule kaasates laienemisplaani müügi- ja turundustegevused.

Pakume oma klientidele logistikalahenduse, mis aitab kaupade Venemaale turundamist, müümist ja saatmist. Koostöö Ozoniga ja meie koostööpartneri toel abistame kliente  vajadusel turunduse, tõlkimise ja hinnakujundusega, nii muudame Venemaa turule sisenemise võimalikult lihtsaks ja efektiivseks,“ selgitab Ilja Kukushkin.Sügisel 2020 laienes Boomerang Distribution Tšehhi Vabariiki, et tugevdada positsiooni Kesk-Euroopa turgudel. Sisenemisega Vene turule kindlustab Boomerang oma positsiooni juhtiva 3PL partnerina regioonis.

Et rohkem teavet saada, võtke ühendust:Ilja Kukushkin, müügi- ja äriarendus

+372 56 880 802 Ilja.kukushkin@boomerang.ee

www.boomerang.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega