Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Uus makseviis mitmekesistab valikut

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Peamiselt Balti riikide e-poodidele makselahendusi pakkuv Maksekeskus lisas kaupmeestele pakutavate maksemeetodite hulka netiostud kolmeks võrdseks osaks jaotava Slice’i.

Inbanki välja töötatud makseviis on kaupleja vaatest potentsiaaliga nii ostukorvi maksumuse kui klientide ostuaktiivsuse tõstmise seisukohalt. Slice'ga tasumine on tehtud kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks.

Ostu kinnitamine toimub vaid mõne hetkega ja kliendil ei ole  vaja sõlmida krediidilepingut. Kui Eesti inimesed on nö pangalingi usku, siis üha mitmekesisemaks muutuvad maksemeetodid annavad e-kaupmeestele võimaluse sihtrühma eelistusi ja vajadusi silmas pidades lisada täiendavat paidlikkust makseviiside valikul.Slice makseviisi kasutamine on tarbijale teenustasuta.

Maksekeskus AS

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega