Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Valitsuse piirangud ning e-kaubanduse kättesaadavuse tagamine

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Alates neljapäevast, 11. märtsist kuni 11. aprillini on keelatud viibida siseruumides oleva kaupluse müügisaalis ja kaubandusettevõtte üldkasutatavas ruumis. Samas säilib võimalus kaubelda, kui ettevõtja tagab kauba väljastamise viisil, millega klient kaubandusettevõtte siseruumides asuvasse müügisaali ei sisene.

Samuti on lubatud kaupu väljastada kaupluse/kaubanduskeskuse parklas või laoplatsil, luues eraldi väljastuspunkti.

Kaupade nimetatud viisil väljastamisel tuleb tagada klientide hajutamine. Valitsuse soovitus on kasutada kullervedu või e-kaubandust.

Kaubanduskeskuste üldkasutatavad alad (koridorid jmt), kust on ligipääs näiteks toidupoodi, apteeki, lemmiklooma poodi, on jätkuvalt avatud.

Tagatud peab olema juurdepääs kaubanduskeskuste ja kaupluste üldaladel asuvate pakiautomaatideni.

Vabariigi Valitsuse korraldus 9. märtsil 2021.a.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega