Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Koolitused

Veebide ja mobiilirakenduste ligipääsetavuse koolitusseminarid arendajatele detsembris 2019

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsub teid osalema praktilisel Veebide ja mobiilirakenduste ligipääsetavuse koolitusseminaril arendajatele, mis toimuvad järgmistel kuupäevadel Tallinnas:19.11.2019 Swissotel (kohad täis)03.12.2019 Nordic hotel Forum10.12.2019 Metropol SPA hotelEnne registreerumist palun kindlasti tutvuda koolitusseminari sisu ja päevakavaga.

Samuti vaadake palun sisust üle vahendid, mis peavad koolitusseminaril kaasas olema.Koolitusseminarile registreerimine. Registreerimisel valida sobiv kuupäev osalemiseks.

Tegemist on praktilise koolitusseminariga arendajatele, mis toimub eesti keeles ja on osalejatele tasuta.

Üritust korraldab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium koostöös Riigi Infosüsteemi Ametiga Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel.

Infopäeva aitab läbi viia Publicon OÜ.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega