Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Veebruarikuu pakiautomaatide monitooring

March 17, 2023

Tõnu Väät
- Author  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu VäätTõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht
Tegevjuht

Jaanuarikuine 10% pakimahu kasv, mis käis vastupidist rada üldisele jaemüügile Eestis, mis langes 7% võrreldes eelmise aasta jaanuariga, jätkub sarnase trendiga ka veebruaris ja märtsis. Veebruaris tellisid eestlased pakiautomaatidesse 988 000 pakki, mida on 4,8% rohkem, kui aasta tagasi. Olgu lisatud, et eelmise aasta veebruarikuu oli aasta ühe suurema kasvuga kuu, kus pakimaht kasvas suisa 20% ja mida ületada on kõva sõna. Veebruarikuist kasvu vedas sel aastal Omniva, kes tegi pea 10% kasvu. Smartpost väikse miinuse, DPD 4% kasvu. Kuna märtsikuus korraldasime E-smaspäeva, mis tõstis selle päeva kogu Eesti e-kaubanduse käivet Maksekeskuse ja Montonio kinnitusel 2,5-3x ning märtsikuu algus oli niisamagi hea, võib ka märtsis kindlasti oodata pakimahu kasvu ehk  olenemata üldise jaekaubanduse ja majanduse jahenemisest jätkab e-kaubandus kasvamist ka märtsis.

 

Tõnu Väät

Eesti E-kaubanduse Liit

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega