Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

VÄLJA MÜÜDUD! 22. septembril kohtuvad e-kaubandue turundusspetsid.

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Juba järgmisel nädalal toimub e-kaubanduse turundusseminar, mis koondab valdkonna spetsialistid ja õpihimulised e-kauplejad kaheksaks tunniks Viimsi Kinno. Seminar on välja müüdud, koha kindlustasid endale 134 kiiremat.

Neljapäeval, 22. septembril toimub teine E-kaubanduse Liidu korraldatud turundusseminar, mille eesmärk on anda kauplejatele väärt ideed ja tõhusad vahendid müüginumbrite kasvatamiseks internetis.

Esmakordselt viime läbi põhjaliku 3-tunnise töötoa, kus Viljo Vabrit ConversionXL-ist jagab peennüansse veebiäri müügi tõstmiseks. Kujuta ette, et sa tead täpselt, mida ja mis järjekorras peaksid tegema, et oma veebimüüki kordades tõsta? Viljo poolt läbiviidav töötuba aitab sul jõuda selle teadmiseni.  

Timo Porval Laviist viib meid 9-sammulisele teekonnale kliendi ajusagaratesse. Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule.

2015. aastal startinud Boost Yourself räägib oma eduloo, milles võtmeroll on Facebookil ja Instagramil. Kuuled ettekandes, kuidas minimaalsete vahenditega saavutada maksimaalseid tulemusi. Boost Yourself'il on hetkel käimas tervislik challenge, mille kohta saad lähemalt lugeda siit.

Taavi Raidma Google All-Stars 2015 võitjaagentuurist Convertal jagab 7 soovitust, kuidas mobiilse e-kaubanduse võidukäigust maksimaalselt kasu lõigata. Taavi asutatud Convertal haldab aastas €3 miljoni väärtuses digireklaame.

E-kaubanduse tulevikutrendid läbi Google visiooni paljastab Oscar Rõõm Google peakontorist. Oscar on Google Baltikumi meeskonna liige ning keskendub peamiselt Eesti turu kasvatamisele. Turundusstrateegina haldab ta viiteteist Google Partneragentuuri Eestis ning teeb koostööd ka klientidega UKst, Lõuna-Aafrikast ja USAst.

 

Loe lähemalt päevakava ja vaata, kes osaleb: http://goo.gl/QkECRK.


Täname seminari toetajaid:

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega