Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Weekend tuli välja uue teenusega "Kliki & Proovi"

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Nimelt on klientidel võimalik kõiki e-poe tooteid tellida proovimiseks igasse Weekendi poodi üle Eesti, mis sobib klientidele, kes soovivad enne ostmist jalatseid või riideid proovida. Ja seda tasuta ning ilma mingi kohustuseta ära osta, kui ei meeldi või sobi.

Tellimiseks tuleb tooted lisada lihtsalt ostukorvi ja tarneviisiks valida üks Weekendi 11 kauplusest üle Eesti, kus neid proovida soovitakse.  Teenus on tasuta, kauba tarneaeg 1-2 tööpäeva, kauba saabumisel saab klient teavitava sms-i ja emaili, mille peale saab minna endapoolt eelnevalt väljavalitud toodet vaatama ja proovima.

Kui toode meeldib ja soovitakse ära osta, siis saab kauba eest tasuda kohapeal. Kui tooted kliendile ei meeldi, siis mingeid rahalisi kohustusi sellest ei tule.Antud lahendus on üks esimesi baltikumis. Sarnast teenust katsetab näiteks Nike USAs edukalt.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega