Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Gurmeesool.ee

Salt'sUp soolapood on Eestis üks ainulaadsemaid - müüme soola! Üle 30 erineva soola ja pipra üle kogu maailma on meie tootevalikus. Soolaga saab rääkida väga palju lugusid - seetõttu on just ärikingitusteks, soolaleivakingitusteks gurmeesool igati omal kohal. Ka eesti vanasõna ütleb, et sõbraga tuleb ikka 7 puuda soola ära süüa. Kui otsid kingitusi gurmee- ja kokandushuvilisele, siis meilt leiad!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega