Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Kohvrimaailm.ee

     

Tere tulemast Kohvrimaailma - sinu seikluste stiilseks kaaslaseks! Oleme pühendunud pakkuma laia valikut kohvreid ja reisiaksessuaare, mis teevad sinu reisikogemuse mugavaks ja moekaks.
Meie kohvrimaailmas leiad kvaliteetsed ja stiilsed kohvrid igale maitsele ja vajadusele. Olgu su sihtkoht linnareis, eksootiline seiklus või ärireis, meil on midagi, mis vastab sinu ootustele. Lisaks kohvritele pakume ka laias valikus reisiaksessuaare, nagu kaelapadjad, silmaklapid, reisipudelid ja muud vajalikud tarvikud, mis muudavad reisimise nauditavaks.
Oleme siin, et muuta sinu reisimine nauditavaks ja muretuks. Tule ja avasta Kohvrimaailma, kus igal kohvril on oma lugu ja igal seiklusel oma stiil!

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega