Liidu liige
Kaubamajad

Pood.uuskasutus.ee

Uuskasutuskeskus on keskkonnaorganisatsioon, mille eesmärk on saata heas korras kasutatud asjad uuesti ringlusse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele. Uuskasutuskeskus suunab kõik heas korras asjad uuele ringile oma kaupluste kaudu ning koostööpartnerite kaudu abivajajaid toetades. Lisaks toetab Uuskasutuskeskus kunsti ja käsitööga tegelevaid inimesi ning aitab laenutust pakkudes keskkonnateadlikult filmidel, seriaalidel, teatrietendustel sündida. Uuskasutuskeskusel on e-pood ja 16 kauplust üle Eesti. Liigseks muutunud puhtaid ja korralikke asju saab Uuskasutuskeskusele tuua kauplustesse lahtiolekuaegadel, nelja kogumismajja üle Eesti ning erinevatesse kogumiskappidesse suuremates kaubanduskeskustes Tartus ja Tallinnas. Suuremate esemete nagu mööbel ja tehnika uuele ringile andmiseks saab järele kutsuda Uuskasutuskeskuse kaubiku. Lisaks pakume ka ettevõtetele võimalust suunata Uuskasutuskeskuse kaudu uuele ringile oma vanu laojääke ja ning klientide tagastusi.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega