Liidu liige
Sport, hobid, lemmikloomad

Toidupakk.ee

Toidupakk.ee eesmärk on pakkuda oma klientidele meelerahu ja kindlustunnet olukordadeks, kus toidu valmistamine võib olla raskendatud või võimatu. Olgu see elektrikatkestus, lumetorm, veeuputus või midagi muud. Oleme arvamusel, et igas Eesti majapidamises võiks olla vähemalt nädala aja toiduvaru – soe toit, mida on võimalik tarbida ilma elektri olemasoluta. Toidupakk.ee tootevalikust leiad populaarsed Tactical Foodpack ja Meki toiduvarukomplektid, külmkuivatatud matkatoidud ning lisaks matkajate poolt testitud ja soovitatud kvaliteetset matkavarustust.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega