Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Veinisober.ee

Vein on igavese armastuse sümbol!

Veinisõber on mitmete legendaarsete veinimajade ametlik maaletooja. Saad olla kindel, et saad kvaliteetveini otse tootjalt. Toome maale parimaid punaseid veine järgmistestveinimajadest: Bodegas Muga, Emilio Moro, Famille Quiot, Mastroberardino, Pratello, San Leonardo, Simonsig, Vietti, Tinazzi. Valget veini otsides leiad Veinisõbra poest järgmiste veinimajadest valikud: Simonsig, Cattin, De Stefani, Fournier, Granbazan, Inama, Karl May, Türk. Vahuveinide valikust leiad muu-hulgas järgmised tuntud veinimajad: Simonsig, Cattin, De Stefani, Masottina, De Sousa, Nadal, Roebuck, Tribault.

Veinisõber Kalaranna 8/11 esinduspoodi ja ChinChin veinibaari külastades aitavad valikut teha kogenud sommeljeed, kes oskavad veine soovitada vastavalt soovija maitsele nii sünnipäevaks, pulmadeks kui argiõhtuks.

Luues konto on püsikliendile kogu valik vähemalt -20% soodsam.

Tasuta tarne al. 99€ ostust.

KLIENDITUGI

info@veinisober.ee

+372 5302 3009

E-P 11:00-20:00

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega