Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “ Kuidas vältida Facebooki reklaamikonto blokki?”

Hommikuseminar
 / 
February 1, 2024
Feb 1, 2024
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Meta reklaamikonto blokeerimine on viimasel ajal olnud üpris levinud mure. Järsku ei saa enam kampaaniaid soovitult seadistada, kontole sootuks sisse, on blokeeritud või suisa kaaperdatud? Sageli peetakse blokeeringut alusetuks, kuid tihtipeale on tegemist siiski seadistustes lisamata jäänud „linnukestes“, mis tagaksid elementaarse turvalisuse.

Peale webinari saad iseseisvalt üle vaadata oma ettevõtte kontod ja veenduda, kas oled andnud enda poolt maksimumi nende aktiivsena ja turvalisena hoidmisel.

 

Koolituse viib läbi Brit Mesipuu, kelle poole pea iga nädal mõni ettevõte pöördub abi saamiseks. Webinar on mõeldud E-kaubanduse Liidul iikmetele, tasuta, toimub Zoomis 1. veebruaril kell 10.00-11.00

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega