Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar "Videoturundus digikanalites"

Hommikuseminar
 / 
December 7, 2023
Dec 7, 2023
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Videoturundusest on tänaseks saanud digiturunduse lahutamatu osa. Paljud edukad e-ärid panevad järjest rohkem rõhku sisuturundusele, influenceritele jms mis kõik käib läbi videoturunduse!

Selleks, et videoturundus saaks tulemuslik, on oluline teada, kellele ja millist videot on vaja toota, et vältida lihtsalt ilusa video tegemist. Koolitusel tutvustame videoturunduse strateegia väljatöötamise põhimõtteid ning keskendume konkreetsetele näidetele, millised videote loovlahendused toimivad edukalt tasulistes ja tasuta kanalites - Youtube’ist TikTokini. 

 Läbides selle koolituse:

  • tead, kuidas luua oma turunduseesmärgist lähtuv videostrateegia järgmiseks aastaks;
  • oskad vältida levinud vigu, mida videoturunduses tehakse;
  • mõistad Youtube, TikToki ja Instagrami paremini
  • tead, millised videod erinevates kanalites toimivad ning millised on sotsiaalmeedia kanalite kriteeriumid, millega tuleks arvestada

Koolitajast:

Jenny Tupits on digiturundusagentuuri VIVID asutaja ja loovjuht, kes konsulteerib klientide digikampaaniate planeerimist ja juhib digikampaaniate loovlahenduste ning meediastrateegiate valmimist. Videoturundusega on Jenny süvitsi tegelenud aastast 2016, kui ta alustas oma karjääri Südameapteegi digiturundusspetsialistina.

Koolitus on mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta. Toimub Zoomis, 7 detsembril kell 10.00-11.30. Osalemislink saadetakse 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega