Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Webinar „Millega pead arvestama luues tähendusrikast brändi 2021 aastal?“

 / 
January 11, 2021
Jan 11, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

10:00-11:00 “Kuidas kombineerida andmed, loovus ja bränd”

• Kuidas saavad brändid tähendusrikkaks ja mis on tarbijale brändide puhul tähtsaim?

Kuidas erineme Lätist, Leedust või Soomest? Havasi uuringute juht Mauri Sööt võtab kokku 10 000 Baltimaade tarbija hinnangud, toetudes Havas Meaningful Brands uuringule.

• Havasi loovstrateeg Paavo Pettai jagab nippe, kuidas kombineerida andmed ja loovus nii, et tulemuseks oleks mõjus loovstrateegia, mis paneb tarbijad brändi kiinduma.

• Havas Media meediastrateeg Gerdi Klaas avab kaarte, kuidas liikuda lihtsast pindade vahendamisest tähendusrikka meediakogemuseni.

11:00-12:00 "What will drive your success on Facebook 2021?"

Aidis Dalikas ja Edgaras Petručionis – SOMA agency. About the most important trends and changes that we all should be ready for on one of the most important communication channels for ecommerce brands - Facebook.

Osalema ootame E-kaubanduse Liidu liikmeid ning webinar on tasuta. Vajalik eelregistreerimine, webinari link saadetakse osalejatele vahetult enne webinari algust.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega