Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Berrichi läheb üle taaskasutatavale tootepakendile

June 15, 2023

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Eestimaine looduskosmeetika bränd Berrichi, kes on ka Eesti E-kaubanduse Liidu liige, on minemas üle taaskasutatavale pakendile.

Esimese looduskosmeetika tootjana Eestis on nad ette võtnud ambitsioonika plaani vahetada välja olemasolevad kreemide pakendid keskkonnasõbralikumate korduvkasutatavate kreemipudelite vastu. Tegemist on pakendilahendusega, mis valmib eritellimusel, just nagu üks õige rätsepaülikond. 

Kogu uus pakendisüsteem on vahetatav ja korduvkasutatav. Uue pakendi kasutuselevõtmisega on klientidel võimalus kreemi lõpuni kasutamisel soetada ainult uus kreemi sisepudel ning jätkata klaasist kreemipudeli ja dosaatori kasutamist. See vähendab oluliselt pakendijäätmete hulka ja nii saab kaasa aidata pakendiprügi vähendamisele. Sarnase pakendilahendusega on juba turul mitmed maailmanimed, kuna keskkonnasäästlik mõtteviis on jõudnud kõigisse valdkondadesse, kuid Eestis on tegemist tõenäoliselt ühe esimese taolise ettevõtmisega. Uue pakendi juurutamiseks on Berrichi algatanud ka projekti Hooandjas, kus on soovi korral võimalik ka endapanus anda: https://www.hooandja.ee/projekt/berrichi

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega