Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Cleveron avab Viljandis robootikaakadeemia

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Cleveron käivitab koostöös Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor Viljandis Cleveroni Akadeemia, kus sügisest hakatakse pakkuma tehnoloogiakõrgharidust Eestis ainulaadsel robootikatarkvara arenduse õppekaval.

Cleveroni Akadeemia õppeprogrammis pakutakse tudengitele Eesti IT-hariduses esmakordselt integreeritud õppemeetodit, kus paralleelselt akadeemilisele õppele toimub kohe ka oskuste reaalne rakendamine Cleveroni tiimides. 3-aastane rakenduskõrghariduse õpe toimub Cleveroni peakontoris Viljandis ja tudengeid õpetavad Mainori õppejõud, erialaeksperdid ning Cleveroni tippspetsialistid.Cleveroni juhi Arno Küti sõnul on Eestis selge puudus IT- ja tehnoloogiaharidusega noortest.

„Tehnoloogiaettevõttena otsustasime anda oma panuse, et noori tippspetsialistideks koolitada. Soovime luua tugeva baasi tulevastele tootearendajatele, kes aitaks Eesti ettevõtetele ja ka kogu ettevõtlusele oma innovaatiliste lahendustega lisaväärtust luua,” lisas Kütt.

Parimatele tudengitele antakse võimalus pärast kolmeaastast õpet Cleveroniga liituda.

„Usume, et igapäevane koostöö oma valdkonna tippudega kasvatab noorte oskusi, kirge ja huvi toote- ning tarkvaraarenduse vastu, samuti tõstab nende konkurentsivõimet tuleviku karjääri rajamisel,” sõnas Kütt.

Ettevõtluskõrgkooli Mainor tegevjuhi Kristjan Oadi sõnul aitas Haridusministeerium õppekava loomisele igati kaasa.

„See õppeprogramm on täiesti erakordne ning väga suur samm ja ka investeering eraettevõtte poolt. Erasektori eeliseks on see, et tööturu vajadustele on võimalik paindlikumalt reageerida. Akadeemias hakatakse õpetama neid oskuseid, mille järgi on reaalne vajadus,” rääkis Oad.

Cleveroni Akadeemiasse võetakse esimesel aastal vastu 20 robootikatarkvara arenduse huvilist, kes saavad stipendiumi, mis sisaldab tasuta majutust Viljandis, lõunasööke, 400-eurost kuustipendiumi ning 5500-eurose aastase õppemaksu katmist.

Akadeemia esimesed tudengid valitakse välja erialatesti, motivatsioonivideo ja intervjuu alusel. Kandideerimiseks on vajalik keskharidus, kuid kandidaatide hindamisel ei lähtuta hinnete keskmisest ega lõpueksamite tulemustest.

Cleveroni Akadeemiasse kandideerimine algab 15. aprillist ning kestab 30. juunini 2019.

Lisainfo ja kandideerimine

Cleveron käivitab koostöös Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor Viljandis Cleveroni Akadeemia, kus sügisest hakatakse pakkuma tehnoloogiakõrgharidust Eestis ainulaadsel robootikatarkvara arenduse õppekaval.Cleveroni Akadeemia õppeprogrammis pakutakse tudengitele Eesti IT-hariduses esmakordselt integreeritud õppemeetodit, kus paralleelselt akadeemilisele õppele toimub kohe ka oskuste reaalne rakendamine Cleveroni tiimides. 3-aastane rakenduskõrghariduse õpe toimub Cleveroni peakontoris Viljandis ja tudengeid õpetavad Mainori õppejõud, erialaeksperdid ning Cleveroni tippspetsialistid.Cleveroni juhi Arno Küti sõnul on Eestis selge puudus IT- ja tehnoloogiaharidusega noortest. „Tehnoloogiaettevõttena otsustasime anda oma panuse, et noori tippspetsialistideks koolitada. Soovime luua tugeva baasi tulevastele tootearendajatele, kes aitaks Eesti ettevõtetele ja ka kogu ettevõtlusele oma innovaatiliste lahendustega lisaväärtust luua,” lisas Kütt.Parimatele tudengitele antakse võimalus pärast kolmeaastast õpet Cleveroniga liituda. „Usume, et igapäevane koostöö oma valdkonna tippudega kasvatab noorte oskusi, kirge ja huvi toote- ning tarkvaraarenduse vastu, samuti tõstab nende konkurentsivõimet tuleviku karjääri rajamisel,” sõnas Kütt.Ettevõtluskõrgkooli Mainor tegevjuhi Kristjan Oadi sõnul aitas Haridusministeerium õppekava loomisele igati kaasa. „See õppeprogramm on täiesti erakordne ning väga suur samm ja ka investeering eraettevõtte poolt. Erasektori eeliseks on see, et tööturu vajadustele on võimalik paindlikumalt reageerida. Akadeemias hakatakse õpetama neid oskuseid, mille järgi on reaalne vajadus,” rääkis Oad.Cleveroni Akadeemiasse võetakse esimesel aastal vastu 20 robootikatarkvara arenduse huvilist, kes saavad stipendiumi, mis sisaldab tasuta majutust Viljandis, lõunasööke, 400-eurost kuustipendiumi ning 5500-eurose aastase õppemaksu katmist. Akadeemia esimesed tudengid valitakse välja erialatesti, motivatsioonivideo ja intervjuu alusel. Kandideerimiseks on vajalik keskharidus, kuid kandidaatide hindamisel ei lähtuta hinnete keskmisest ega lõpueksamite tulemustest.Cleveroni Akadeemiasse kandideerimine algab 15. aprillist ning kestab 30. juunini 2019.Lisainfo ja kandideerimine

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega