Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Coopi e-poe teeninduspiirkond laieneb kolme uude maakonda

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Alates maikuust laiendab eCoop oma senist teeninduspiirkonda ning hakkab toidukauba kojuvedu pakkuma üle kogu Harjumaa, samuti ulatub uus teeninduspiirkond otsapidi Nõva, Rapla ja Tapani, olles kõigis neis piirkondades soodsaim teenusepakkuja.

Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul on e-poodide teeninduspiirkonna laienemine vaid aja küsimus ning töö piiride nihutamise nimel käib igapäevaselt.

„Kõik e-poed on alates koroonakriisi algusest jõuliselt oma tegevusmahte kasvatanud, kuid strateegiad on olnud erinevad. eCoopi eesmärk on pakkuda teenust nii, et klient ei peaks maksma suuri lisatasusid, mistõttu ongi alates 30 eurosest ostukorvist kojuvedu tasuta nii Tallinnas, Raplas, Kosel, Tapal kui ka teistes piirkonda jäävates asulates,“ ütles Mäesalu. Seda, kas klient asub teeninduspiirkonnas, saab Mäesalu sõnul kontrollida eCoop.ee lehel.

Kolm aastat tagasi, kui Coop tõi turule esimesed toidukapid Tallinnas, rõhutas Coopi esindaja, et tulevikus võivad neis piirkondades, kui toidukauplus puudub, olla toidukapp suurepärane asendus. Sügisel paigaldatigi esimesed toidukapid Lääne-Harju valla 6 piirkonda ning tänaseks on toidukappe kokku 14, lisaks Tallinnale ja Lääne-Harjumaale veel Rae vallas, Viimsi vallas ja Saue vallas.Lisaks Tallinnale, Harjumaale ja ümbritsevatele valdadele pakuvad Coopi piirkondlikud tarbijaühistud e-poe teenust veel Saaremaal, Hiiumaal, Haapsalus, Kilingi-Nõmmel, Vändras ja Jõgeval.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega