Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Meedia

E-kaubanduse Liidu juhatuse väljasõit

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liidu juhatuse väljasõit 7.08.2020.a.

Korraldasime fatbike matka, millele järgnes kosutav metsagurmee ning rannaliival ajurünnaku teemal, kuidas sügisest uue hooga Eesti e-kaubandust ning e-kauplejaid edasi aidata ning valdkonda arendada.

Oli meeldiv ilm, seltskond, jõukohane sõit ning palju uusi häid mõtteid. Aitäh osalejatele ning Gunnar Obolenskile toredate jäädvustuste eest.

Vaata rohkem pilte meie FB lehelt galeriist või siit lingilt : https://www.facebook.com/eesti.e.kaubanduse.liit/photos/a.3328090230581396/3328093077247778/?type=3&theater

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega